Od pastora

Drogi Czytelniku,

znalazłeś się na stronie ewangelikalnego zboru w Polkowicach. Prowadzimy tę witrynę, aby opowiedzieć o naszej wierze, podzielić się świadectwem i opisać wydarzenia z naszego zborowego życia. Zapytasz zapewne: “Po co?” Czyniąc to, chcemy świadczyć o Bogu w którego wierzymy, a także zachęcić innych do głębszej refleksji nad sensem życia. Wiara w Boga odmieniła nasze życie, dając odpowiedź na trudne pytania i nadzieję na przyszłość.

Jezus Chrystus – Boży Syn – przyszedł na ziemię w ciele człowieka, a fakt jego istnienia zakorzeniony jest nie tylko w Piśmie Świętym, ale i w relacjach historyków. Czy zastanawiałeś się kiedykolwiek, drogi Czytelniku, w jakim celu? Jestem przekonany, że z powodu naszej grzeszności, oddzielenia od Boga i Bożym postanowieniu o utworzeniu drogi ratunku. Czy jesteś uratowany?

Niech niniejsza strona będzie dla Ciebie wskazówką prowadzącą do odnalezienia Żywego Boga. Na jej łamach odnajdziesz m.in wyznanie naszej wiary, a także informacje pozwalające na nawiązanie z nami kontaktu. Niech Bóg Cię błogosławi!

Pastor Bogusław Sokół